CONTRACOR

Contracor GmbH, člen skupiny Comprag Group, má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s výrobou prenosných zariadení na abrazívne čistenie, príslušenstva na abrazívne tryskanie, skríň na ručné tryskanie, osobných ochranných prostriedkov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu. Výrobky spoločnosti Contracor sa predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta prostredníctvom distribučnej siete. Spoločnosť Comprag Group je na trhu zastúpená dvoma značkami Comprag® a Contracor®. Každá značka má svoju špecializáciu a samostatný produktový rad.

Značka Contracor® obsahuje prenosné abrazívne tryskacie zariadenie, ručné tryskacie skrine, bezpečnostné vybavenie pre abrazívne tryskanie, prenosné zariadenie na separáciu vlhkosti a špeciálne komponenty súvisiace s abrazívnym tryskaním a ochranným náterom.

Stacionárne a prenosné vzduchové kompresory značky Comprag®, chladiace a adsorpčné sušiče, potrubné filtre a odlučovače stlačeného vzduchu, zásobníky na skladovanie stlačeného vzduchu, zariadenia na správu vlhkosti a pneumatické demolačné nástroje.

Zobrazených 1–60 z 107 výsledkov

Nákupný košík
error: