Obchodné podmienky

 

Všetky údaje, ilustrácie a technické špecifikácie obsiahnuté v tomto internetovom obchode sú založené na najnovších dostupných
informáciách o výrobkoch v čase publikácie. Vyhradzujeme si právo vykonávať zmeny kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia.

1. Objednávka a uzatvorenie zmluvy

——————————————————————————–
Všetky objednávky realizované prostredníctvom internetového obchodu sú pre obe zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s tymito nákupnými i reklamačnými podmienkami.
Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov a náležitostí požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky.
Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho zákazníka a jej prijatím na strane predávajúceho.

2. Dodacie podmienky

——————————————————————————–
Predávajúci sa zaväzuje:- dodať kupujúcemu druh a množstvo objednaného tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky
– dodať kupujúcemu tovar vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy
Predávajúci nezodpovedá za:
– oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou.
– oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
– za poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
– prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok
Kupujúci sa zaväzuje:- objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov
– zaplatiť za tovar cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky
V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.
Predávajúci je oprávnený v závislosti na charaktere obchodu (množstvo, cena, náklady na prepravu, vzdialenosť a pod.) predovšetkým pri cene vyššej ako 1000,00 €, žiadať kupujúceho o autorizáciu objednávky dôveryhodným spôsobom, napr. telefonicky alebo písomne. V prípade odmietnutia autorizácie kupujúcim, prevádzkovateľ považuje objednávku za neplatnú.

3. Dodacie lehoty

——————————————————————————–
Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Priemerná doba expedície nášho tovaru sa pohybuje v rozmedzí 2 až 5 pracovných dní od objednávky. Pri tovare ktorý nie je skladom Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku.

4. Ceny tovaru

——————————————————————————–
Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov, pri výraznom náraste inflácie alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru.
Všetky ceny sú vrátane 20% dane z pridanej hodnoty (DPH). V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné.
Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je pripojená ku každej zásielke alebo je zaslaná na e-mail zákazníka v elektronickej podobe, a ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list.

5. Platby za tovar

——————————————————————————–
Objednaný tovar zasielame expresnou službou alebo poštou na adresu udanú zákazníkom v objednávke.
Za tovar možno zaplatiť nasledovnými spôsobmi:
– pri preberaní zásielky v hotovosti (kuriérovi alebo na pošte)
– elektronickou platbou na účet v banke. (proforma faktúra)

6. Ceny za dopravu tovaru:

——————————————————————————–
– EXPRESNÁ PREPRAVA – cena sa vypočíta automaticky

– Osobný odber (po dohode : tel. +421 905933247)

Uvedené ceny platia pre slovenskú a českú republiku. Platcom DPH v českej republike nebude účtovaná DPH.

Pri objednávke do zahraničia:
– Expresná preprava (do 48 hodín)

7. Zrušenie objednávky

——————————————————————————–
Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 2 hodín od jej odoslania. (Po 2 hodinovej dobe prevádzkovateľ začne objednávku vybavovať). Zrušenie objednávky nám zašlite na náš e- mail, obratom Vám zašleme potvrdenie o zrušení objednávky.

8. Vrátenie tovaru

——————————————————————————–
Podľa § 12 zákona 108/2000 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné vráriť bez udania dôvodu najneskôr do 7 dní od jeho prevzatia. Tovar je potrebné vrátiť na adresu prevádzky (Lehota 706, Lehota 95136) v originálnom balení, kompletný, nepoužitý a nepoškodený. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Tovar vrátený na spôsob dobierky nepríjmame. Cena za tovar bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru.

9. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Pri vypĺňaní objednávkového formulára a registrácii požadujeme niektoré osobné údaje, bez ktorých objednávka nie je možná. Spoločnosť Steel Color Technology, s.r.o vyhlasuje, že tieto údaje považuje za dôverné, nikdy ich neposkytne tretím stranám (s výnimkou kuriérskej služby alebo pošty) a bude ich využívať len pre svoju potrebu, tzn. pri komunikácii so zákazníkom.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU (Privacy Policy) .

Nákupný košík
error: