Pištoľ na pieskovanie

Pištoľ na pieskovanie injektorová sacia pieskovačkaPištoľ na pieskovanie je injektorová / sacia pieskovačka na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie značky CONTRACOR®. Usmerňuje zmes vzduchu a brusiva na rýchle odstránenie korózie, povlakov, zvyškov po tepelnom spracovaní alebo iných látok.

Pištoľ na pieskovanie sa hodí na malé práce alebo na miesta s obmedzeným prívodom vzduchu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa dá používať na miestach, kde by bolo použitie konvenčnej pieskovačky nepríjemné alebo nepohodlné. Možné použiť na všetky bežné tryskacie médiá na čistenie alebo brúsenie kovov, skla, kameňa alebo iných odolných povrchov. Štandardne verzie do kabín Pištoľ GA, Pištoľ GX alebo POWER GUN, SFG ktoré je možné kúpiť samostatne alebo ako set, ktorý obsahuje navyše nádobu, hadicu. Trysky na pieskovanie rôznych priemerov a materiálov.

Súčasťou zariadenia nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor) a jeho prepojenie s pieskovacím zariadením. (pozri tabuľku spotreby vzduchu)

Ako vybrať pieskovačku?

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Nákupný košík
error: