Kukla na pieskovanie COMFORT

250,00  Bez DPH

  • Rovný priezor,
  • pláštenka, opasok, hadica,
  • regulátor, tlmič, indikátor,
  • na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie.
Katalógové číslo: 10130810 Kategórie: Značky: ,

Kukla na pieskovanie COMFORT CONTRACOR

Kukla na pieskovanie COMFORT od spoločnosti CONTRACOR ® je veľmi pohodlná ľahká a lacná prilba je vhodná na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie s rovným priezorom. Konštrukcia zaisťuje neustále prúdenie vzduchu k štítu, aby sa zabránilo zahmlievaniu. Vybavená regulátorom tlaku, indikátorom prietoku vzduchu a plášťom. Jednoduché uzamknutie rámu okna, indikátor prietoku vzduchu, regulátor tlaku, odolný nylonový plášť, rukoväť pre ľahkú prepravu, vymeniteľné bavlnené tesnenie krku.


Kukla na pieskovanie COMFORT štandardná dodávka

Kukla na pieskovanie COMFORT
  • prilba,
  • pláštenka,
  • opasok,
  • hadica po opasok,
  • regulátor, tlmič hluku,
  • indikátor prietoku vzduchu.

Fólie na pieskovaniefólie na pieskovanie COMFORT CONTRACOR

V prilbe COMFORT je bežné tabuľové sklo chránené drôteným sitom z nehrdzavejúcej ocele. Výmena skla je jednoduchá a lacná, pretože bežné tabuľové sklo sa dá rozrezať na veľkosť a použiť ako spotrebný materiál do prilby. Vysokú viditeľnosť a bezpečnosť obsluhy zaisťuje vnútorná fólia, sklo a nerezová sieťka.

 


Pláštenkapláštenka vesta ASPECT COMFORT CONTRACOR

Nylónová vesta, pláštenka, pončo na prilbu ASPECT a COMFORT. Ochrana pracovníka pred odrazom abraziva, spolu s tesneným krku zabraňuje vnuknutiu prachu do prilby. Je to posledná vrstva ochrany nad overalom na pieskovanie. Do kukly CONTRACOR® existujú dva typy pláštenky : nylonová a kožená.

 


Ochrana zdraviakukla COMFORT CONTRACOR

Prilba na pieskovanie sa používa v pracovnom prostredí, kde sa vyžaduje ochrana dýchacích orgánov, tváre a hlavy pred odrazom média, častíc, hmly, pár a plynov. Pripojenie na systém stlačeného vzduchu, ktorý dodáva dýchací vzduch podľa EN 12021, by malo byt riešené cez uhlíkový filter a hadicu na dýchanie vzduchu. Požadovaný prietok vzduchu je možné nastaviť na regulátore. Integrovaný indikátor prúdenia vzduchu zobrazuje, či do prilby prúdi dostatok vzduchu. Jednorazové sklo, ktoré je pripevnené k priezoru prilby, ktoré možné pri znečistení alebo poškodení odstrániť. Ak ju chcete odstrániť, otvorte rám.

 


Kukla na pieskovanie COMFORT technické údaje

Pracovný tlak, bar 2,5 až 5,0
Maximálna dĺžka hadice, m 40
Pracovná teplota okolia, °C -10 až +60
Hladina hluku s regulátorom na maximum, dB 75
Váha na hlave, g 2010

Spotreba vzduchu

Minimálny prietok vzduchu s regulátorom pri pracovnom tlaku 2,5 bar a dĺžka hadice 40m: 165 Nl/min
Minimálny prietok vzduchu s regulátorom pri pracovnom tlaku 5,0 bar a dĺžka hadice 40m: 320 Nl/min

POZNÁMKA: Súčasťou prilby nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor), jeho prepojenie s kuklou a uhlíkový filter na dýchanie.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík
error: