Kukla na pieskovanie ASPECT

263,00  Bez DPH

  • Panoramatická prilba,
  • pláštenka, opasok, hadica,
  • regulátor, tlmič, indikátor,
  • na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie.

 

Katalógové číslo: 10130830 Kategórie: Značky: ,

Kukla na pieskovanie ASPECT CONTRACOR

Kukla na pieskovanie ASPECT, od spoločnosti CONTRACOR ®, je veľmi pohodlná panoramatická, ľahká a lacná prilba je vhodná na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie. Prilba je navrhnutá so širokým panoramatickým priezorom. Toto je dôležitá vlastnosť, keď je pohyb operátora obmedzený, napr. v miestnostiach, pri čistení vnútorných povrchov nádrží, stožiarov atď. Robustný a odolný skelet chráni obsluhu. Dlhá životnosť prilby, spoľahlivá vzduchová clona dodáva konštantné prúdenie vzduchu na hlavu a tvár obsluhy, znižuje únavu, zabraňuje zahmlievaniu a zvyšuje produktivitu a bezpečnosť. Horná časť skeletu je chránená pred odrazom z nárazového materiálu predĺženým okenným rámom. Vniknutiu abrazíva medzi priezory bráni integrovaný 1” šilt. Jednoduché zatváranie okna priezoru cez záves, ktoré zaistí zatváracia západka a jazýček. Plášť je pripevnený k spodnému okraju prilby pomocou nastaviteľnej západky, ktorá zaisťuje bezpečné nasadenie a ľahkú výmenu.


Kukla na pieskovanie ASPECT štandardná dodávka

Kukla na pieskovanie ASPECT
  • Prilba,
  • pláštenka,
  • opasok,
  • hadica po opasok,
  • regulátor, tlmič hluku,
  • indikátor prietoku vzduchu.

Fólie na pieskovanieFólie kukla na pieskovanie ASPECT CONTRACOR

Kukla na pieskovanie ASPECT používa jednorazové číre acetátové priezory chránené nerezovým sitom. Jednorazové vonkajšie fólie, ktoré sa dajú vymeniť za pár sekúnd a sú k dispozícii v praktických baleniach po 50 ks. Vysokú viditeľnosť a bezpečnosť obsluhy zaisťujú fólie (vonkajšia, stredná, vnútorná) a nerezová sieťka.

 


Pláštenkapláštenka vesta ASPECT COMFORT CONTRACOR

Nylónová vesta, pláštenka, pončo na prilbu ASPECT a COMFORT. Ochrana pracovníka pred odrazom abraziva, spolu s tesneným krku zabraňuje vnuknutiu prachu do prilby. Je to posledná vrstva ochrany nad overalom na pieskovanie. Do kukly CONTRACOR® existujú dva typy pláštenky : nylonová a kožená.

 


Ochrana zdraviakukla ASPECT CONTRACOR

Prilba na pieskovanie sa používa v pracovnom prostredí, kde sa vyžaduje ochrana dýchacích orgánov, tváre a hlavy pred odrazom média, častíc, hmly, pár a plynov. Pripojenie na systém stlačeného vzduchu, ktorý dodáva dýchací vzduch podľa EN 12021, by malo byt riešené cez uhlíkový filter a hadicu na dýchanie vzduchu. Požadovaný prietok vzduchu je možné nastaviť na regulátore. Integrovaný indikátor prúdenia vzduchu zobrazuje, či do prilby prúdi dostatok vzduchu. Jednorazové fólia, ktorý je pripevnená k priezoru prilby, ktorú možné pri znečistení alebo poškodení odstrániť. Ak ju chcete odstrániť, otvorte rám.

 


Kukla na pieskovanie ASPECT technické údaje

Pracovný tlak, bar 2,5 až 5,0
Maximálna dĺžka hadice, m 40
Pracovná teplota okolia, °C -10 až +60
Hladina hluku s regulátorom na maximum, dB 75
Váha na hlave, g 2010

Spotreba vzduchu

Minimálny prietok vzduchu s regulátorom pri pracovnom tlaku 2,5 bar a dĺžka hadice 40m: 165 Nl/min
Minimálny prietok vzduchu s regulátorom pri pracovnom tlaku 5,0 bar a dĺžka hadice 40m: 320 Nl/min

POZNÁMKA: Súčasťou prilby nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor), jeho prepojenie s kuklou a uhlíkový filter na dýchanie.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík
error: