,

Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC

1.397,48  Bez DPH

  • Injektorová / sacia pištoľ,
  • s tryskou,
  • 6 nástavcov,
  • odsávanie,
  • vrecko.

Predaj cez internetový obchod na tento produkt zakázaný. Prosím vyžiadajte si ponuku. sykora@pieskovacky.sk , +421905933247

Katalógové číslo: 10112800 Kategórie: , Značky: ,

Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATICPieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC je kompaktný ručný prenosný pieskovací prístroj s uzavretým okruhom na injektorové / sacie abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie od spoločnosti CONTRACOR ®. Ktorý je možné ľahko prepravovať a vyžaduje iba 2,5 m3 / min vzduchu pri tlaku 6 bar. Tryskanie a obnova médií sa ovládajú iba jedným spúšťačom. Obnova média sa iniciuje miernym potiahnutím spúšte, zatiaľ čo úplným potiahnutím spúšte sa spustí systém odsávania.


 

Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC štandardná dodávka

Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC
  • Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC,
  • pieskovacia tryska 9,0 mm volfrám karbid,
  • 6 nástavcov,
  • vrecko na prach.

Sacia injektorová pieskovačkainjektorové tryskacie zariadenie princíp

Sacie tryskanie využíva princíp odsávania média z násypky. Vzduchová trysky je 1/2 pieskovacej trysky a keď prúd vzduchu prechádza oboma, vytvára nasávanie, ktoré nasáva abrazivo / médium z násypky do prúdu vzduchu. Akceleračná vzdialenosť média je veľmi krátka od trysky po obrobok (približne 10 až 35 cm). Sací systém funguje dobre a môže nepretržite pracovať, pokiaľ je v zásobníku tryskacie médium. Sacie systémy majú obmedzenia týkajúce sa ich sacej schopnosti a využívania ťažších médií. Veľmi ťažké tryskacie médiá (väčšie oceľové médiá) nemôžu byť dopravované do prúdu vzduchu pomocou sacieho tryskania. Väčšina priemyselných kabín na tryskanie však používa sacie systémy kvôli ich nižším nákladom a kvôli tomu, že fungujú dobre pre väčšinu aplikácií.


Brusivo sa skladuje v kompaktnom kónickom zásobníku, odkiaľ sa dávkuje do tryskacieho zariadenia. Abrazívum je vtiahnuté do zmiešavacej komory Educt-O-Matic vysokorýchlostným prúdom vzduchu, kde je zmiešané so vzduchom a potom je vytlačované z trysky. Tryskacia hlava je nastaviteľná a otočná, aby umožnila tryskanie v akomkoľvek uhle. V gumovom nástavci sú zachytené abrazívne látky a prach. Opakovane použiteľné brusivo sa nasáva späť do násypky, zatiaľ čo opotrebované brusivo a prach smerujú do vrecka na prach.

Plochu širokú asi 30 mm možno ľahko vyčistiť pomocou prostriedku Educt-O-Matic. Po dokončení tryskania stačí na dve až tri sekundy uvoľniť spúšť do polovice dráhy a vákuum zachytí zostávajúci prach a abrazívum. Vysávanie sa zastaví úplným uvoľnením spúšte. Educt-O-Matic pracuje najlepšie s oceľovou alebo železnou drťou. Prach a opotrebované brusivo sú zachytené v jednoduchom bavlnenom vrecku.

Pieskovacia pištoľ s odsávaním EDUCT-O-MATIC technické údaje

Vnútorný priemer vzduchovej hadice, mm 19
Priemer pieskovacej trysky, mm 9,0
Max. pracovný tlak, bar 6

Spotreba vzduchu

Spotreba stlačeného vzduchu pri injektorovom pieskovaní (m3/min)
bar 6
m3/min 2,5

POZNÁMKA: Vyššie uvedené hodnoty platia pre nové trysky. So zvyšujúcim sa opotrebovaním trysiek sa zvyšuje aj spotreba vzduchu, a to až o 70% až 80% viac ako v prípade novej.
POZNÁMKA: Súčasťou zariadenia nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor) a jeho prepojenie s pieskovacím zariadením.
(pozri tabuľku spotreby vzduchu)

Nákupný košík
error: