Kukla na pieskovanie NOVA 3

440,00  Bez DPH

 • Panoramatická prilba,
 • polstrovaná,
 • pláštenka, opasok, hadica,
 • regulátor, tlmič, indikátor,
 • na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie.
Katalógové číslo: NV3-711-50 Kategórie: Značky: ,

Kukla na pieskovanie NOVA 3 RPBKukla na pieskovanie NOVA 3 predstavuje revolúciu v abrazívnom tryskaní s najpohodlnejším respirátorom na svete. S prelomovou technológiou a pohodlím bola prilba NOVA 3 navrhnutá tak, aby vyhovovala požiadavkám operátorov na zvýšenie ich bezpečnosti a produktivity. Viditeľnosť bola v popredí pri procese navrhovania NOVA 3. Vďaka jedinečnému systému kazetových fólii môžete kedykoľvek zažiť opticky čisté zorné pole. Výnimočný priezor optimalizuje periférne videnie a poskytuje o 30% väčší uhol výhladu smerom nadol ako iné respirátory na trhu. Systém polstrovanej výplne poskytuje dobré prispôsobenie a tvarované bočné podložky absorbujú zvuk a chránia pred stratou sluchu. Jedinečný dizajn prilby rozdeľuje váhu rovnomerne na vašu hlavu a ramená, udržuje nízko ťažisko, eliminuje hmotnosť na vrchole a zbavuje vás bolesti a namáhania krku.

Kukla na pieskovanie NOVA 3 štandardná dodávka

Kukla na pieskovanie NOVA 3
 • Prilba,
 • polstrovanie,
 • pláštenka,
 • opasok,
 • hadica po opasok,
 • regulátor, tlmič hluku,
 • indikátor prietoku vzduchu.

 

Fólie na pieskovaniefolia na pieskovanie NOVA 3 RPB

Kukla na pieskovanie NOVA 3 používa jednorazové číre fólie. Jednorazové vonkajšie fólie alebo trhacie fólie, ktoré sa dajú vymeniť za pár sekúnd a sú k dispozícii v praktických baleniach po 50 ks. Vysokú viditeľnosť a bezpečnosť obsluhy zaisťujú fólie (vonkajšia, vonkajšia trhaciavnútorná).

 


Pláštenkavesta na pieskovanie kukla NOVA 3 RPB

Nylónová vesta, pláštenka, pončo na prilbu NOVA 3. Ochrana pracovníka pred odrazom abraziva, spolu s tesneným krku zabraňuje vnuknutiu prachu do prilby. Je to posledná vrstva ochrany nad overalom na pieskovanie. Do kukly RPB® existujú dva typy pláštenky : nylonová a kožená.

 


Ochrana zdraviauhlíkový filter BAF CONTRACOR

Prilba na pieskovanie sa používa v pracovnom prostredí, kde sa vyžaduje ochrana dýchacích orgánov, tváre a hlavy pred odrazom média, častíc, hmly, pár a plynov. Pripojenie na systém stlačeného vzduchu, ktorý dodáva dýchací vzduch podľa EN 12021, by malo byt riešené cez uhlíkový filter a hadicu na dýchanie vzduchu. Požadovaný prietok vzduchu je možné nastaviť na regulátore. Integrovaný indikátor prúdenia vzduchu zobrazuje, či do prilby prúdi dostatok vzduchu. Jednorazové fólia, ktorý je pripevnená k priezoru prilby, ktorú možné pri znečistení alebo poškodení odstrániť. Ak ju chcete odstrániť, otvorte rám.


Vynikajúci komfort

Prevádzkovatelia tvrdia, že Kukla na pieskovanie NOVA 3 je najľahší a najpohodlnejší respirátor v ťažkom priemysle, aký nosili. Jeho jedinečné polstrovanie prilby rozdeľuje váhu rovnomerne na vašu hlavu a ramená, vďaka čomu sa cíti ľahšie a znižuje bolesti a namáhanie krku.


Svetovo najpokrokovejšia

NOVA 3 bola označená ako definitívna referenčná hodnota v odbore abrazívneho tryskania. S technológiou prelomovej ochrany a doteraz nevídanými pokrokovými funkciami komfortu a funkčnosti je navrhnutá tak, aby zvyšovala bezpečnosť a produktivitu. Už viac ako 40 rokov si používatelia vyberajú RPB respiratory ako najpohodlnejšie v mnohých priemyselných odvetviach. Prevádzkovatelia tvrdia, že NOVA 3 je najľahší a najpohodlnejší respirátor v ťažkom priemysle, aký kedy použili. Jeho jedinečný dizajn rozloženia hmotnosti rozdeľuje hmotnosť rovnomerne po celej hlave a ramenách pre optimálne pohodlie a pohyblivosť. Nastaviteľná podložka na príslušnú oporu hlavy. NOVA 3 bola dôsledne testovaná v kontrolovanom aj poľnom prostredí . Je certifikovaná podľa noriem a zodpovedá normám AS / NZS 1716: 2021, AS / NZS 1337.1: 2010, AS / NZS 1801: 1997.


Polstrovanie

Tvarovaný vnútorný dizajn „clever fit padding“ pomáha absorbovať zvuk, chráni sluch a je plne nastaviteľný. Umožňuje jedinečné prispôsobenie tak, aby vyhovovalo všetkým používateľom, a je ľahko odnímateľný a umývateľný.


Kukla na pieskovanie NOVA 3 technické údaje

Pracovný tlak, bar 0,76 až 2,17
Maximálna dĺžka hadice, m 90
Pracovná teplota okolia, °C -10 až +60

Kukla na pieskovanie NOVA 3 spotreba vzduchu

Minimálny prietok vzduchu 160- 425 Nl/min

POZNÁMKA: Súčasťou prilby nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor), jeho prepojenie s kuklou a uhlíkový filter na dýchanie.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík
error: