Kukla na pieskovanie NOVA 2000

442,00  Bez DPH

 • Panoramatická prilba,
 • polstrovaná,
 • pláštenka, opasok, hadica,
 • regulátor, tlmič, indikátor,
 • na abrazívne čistenie, pieskovanie, tryskanie, otryskávanie.

Predaj cez internetový obchod na tento produkt zakázaný. Prosím vyžiadajte si ponuku. sykora@pieskovacky.sk , +421905933247

Katalógové číslo: NV2000-CE Kategórie: Značky: ,

Kukla na pieskovanie NOVA 2000 RPBKukla na pieskovanie NOVA 2000. V roku 1994 sa spoločnosť RPB zapísala do histórie pomocou revolučného respirátora na abrazívne otryskávanie. Nova 2000, ktorú navrhol pieskovač pre pieskovačov, predstavuje jadro vynaliezavosti a praktickosti, ktoré vám umožní lepšie využiť váš pracovní deň. Vďaka špičkovej ochrane sluchu vo svojej triede s viacvrstvovou penou tlmiacou zvuk, zjednodušenému systému prúdenia vzduchu a oderuvzdornou konštrukciou, prilba spĺňa svetové štandardy ochrany dýchacích ciest vrátane NIOSH, CE a AS/NZS. Využitie systému odtrhávacích fólie zaručuje, že budete vždy udržiavať čisté zorné pole, čo vám pomôže zvýšiť bezpečnosť a zvýšiť produktivitu.

Kukla na pieskovanie NOVA 2000 štandardná dodávka

Kukla na pieskovanie NOVA 2000
 • Prilba,
 • polstrovanie,
 • pláštenka,
 • opasok,
 • hadica po opasok,
 • regulátor, tlmič hluku,
 • indikátor prietoku vzduchu.

Fólie na pieskovaniefolia na pieskovanie NOVA 2000 RPB

Kukla na pieskovanie NOVA 2000 používa jednorazové číre fólie. Jednorazové vonkajšie fólie alebo trhacie fólie, ktoré sa dajú vymeniť za pár sekúnd a sú k dispozícii v praktických baleniach po 50 ks. Vysokú viditeľnosť a bezpečnosť obsluhy zaisťujú fólie (vonkajšia, vonkajšia trhaciavnútorná).

 


Pláštenkavesta na pieskovanie kukla NOVA 2000 RPB

Nylónová vesta, pláštenka, pončo na prilbu NOVA 2000. Ochrana pracovníka pred odrazom abraziva, spolu s tesneným krku zabraňuje vnuknutiu prachu do prilby. Je to posledná vrstva ochrany nad overalom na pieskovanie. Do kukly RPB® existujú dva typy pláštenky : nylonová a kožená.

 


Ochrana zdraviauhlíkový filter BAF CONTRACOR

Prilba na pieskovanie sa používa v pracovnom prostredí, kde sa vyžaduje ochrana dýchacích orgánov, tváre a hlavy pred odrazom média, častíc, hmly, pár a plynov. Pripojenie na systém stlačeného vzduchu, ktorý dodáva dýchací vzduch podľa EN 12021, by malo byt riešené cez uhlíkový filter a hadicu na dýchanie vzduchu. Požadovaný prietok vzduchu je možné nastaviť na regulátore. Integrovaný indikátor prúdenia vzduchu zobrazuje, či do prilby prúdi dostatok vzduchu. Jednorazové fólia, ktorý je pripevnená k priezoru prilby, ktorú možné pri znečistení alebo poškodení odstrániť. Ak ju chcete odstrániť, otvorte rám.


Vynikajúci komfort

Vďaka svojmu jedinečnému systému polstrovania spôsobila RPB Nova 2000 revolúciu na trhu s abrazívnym tryskaním, keď bola uvedená na trh v roku 1994. Dnes je stále označovaný za jeden z najpohodlnejších a najtrvanlivejších respirátorov na svete.


Pokroková prilba

Ako predchodca modelu NOVA 3 bola navrhnutá špeciálne pre tryskacie, pieskovacie práce, pričom sa zameriava na zvýšený komfort obsluhy s cieľom zvýšiť výkon a produktivitu. Dnešné vysoké štandardy bezpečnosti v priemyselnom prostredí robia z ochrany zdravia a bezpečnosti sú najvyššiu prioritu. Nedodržanie alebo zastarané vybavenie môže pravdepodobne viesť k neočakávaným nákladom vrátane prerušenia podnikania, zranenia a negatívnych účinkov na reputáciu vašej spoločnosti. Rok čo rok sa preukázalo, že NOVA 2000 minimalizuje riziká pre zamestnancov a podniky na celom svete. Certifikovaná podľa nižšie uvedených noriem a zodpovedá normám AS/NZS 1716: 2021, AS/NZS 1801: 1997, AS/NZS 1337.1: 2010.


Polstrovanie

Nova 2000 obsahuje viacvrstvový systém tlmenia zvuku, ktorý zaisťuje, že dýchací prístroj pohodlne sedí na hlave a otáča sa s vami.


Kukla na pieskovanie NOVA 2000 technické údaje

Pracovný tlak, bar 0,65 až 1,66
Maximálna dĺžka hadice, m 90
Pracovná teplota okolia, °C -10 až +60

Kukla na pieskovanie NOVA 2000 spotreba vzduchu

Minimálny prietok vzduchu 160- 425 Nl/min

POZNÁMKA: Súčasťou prilby nie je zdroj tlakového vzduchu (kompresor), jeho prepojenie s kuklou a uhlíkový filter na dýchanie.

Možno by sa Vám páčilo…

Nákupný košík
error: